Sejdić-Finci bez epiloga i nakon 17 godina; Finci poručuje: Bojim se i da je Evropa digla ruke od nas

thumbnail

Nakon toliko vremena sve isto

Sejdić-Finci bez epiloga i nakon 17 godina; Finci poručuje: Bojim se i da je Evropa digla ruke od nas

Komentariši