GORAN GRAHOVAC NOVI TRENER LANE PUDAR: GLAVNI CILJ NORMA ZA OLIMPIJSKE IGRE

Klub Vodenih Sportova Orka poručio je da će stručni štab Lane Pudar biti ojačan za trenera Gorana Grahovca s ciljem ispunjenja norme za Olimpijske igre u Parizu.

Naš klub u subotu je zvanično krenuo sa realizacijom projekta ‘Olimpijske igre Paris 2024’, potpisom ugovora o saradnji sa trenerom prof.dr. Goranom Grahovcem, predsjednikom i trenerom Akademskog plivačkog kluba “22 April” iz Banja Luke.

Profesor Goran Grahovac potpisom imenovan je za nosioca projekta “Olimpijske igre Paris 2024”, odnosno za šefa stručnog tima ljudi koji rade sa Lanom Pudar. Također, profesor Grahovac obavljat će poslove stručnog saradnika našeg kluba – naveli su iz ovog kluba.

Dodaju da saradnja sa Grahovcem traje godinama, a naveli su da je ovo samo formalizacija saradnje.

  • Nakon predivne svečanosti i neizmjerne ljubavi i radosti kojom ste nas počastili ispod Starog mosta, vrijeme je za jedan kvalitetan odmor i punjenje baterija za početak sljedeće sezone, jer mi smo tek na početku našeg puta i puno je još posla pred nama – pišu iz Kluba Vodenih Sportova Orka.

Podsjećamo, Lana Pudar je osvojila zlatnu medalju na 200 metara delfin te bronzanu u disciplini 100 metara delfin.

Komentariši